HandyShower – Polacy chcą stworzyć idealny prysznic dla podróżników

Chyba każdy, kto kiedykolwiek był w dłuższej podróży, miał problem z myciem. Chce to rozwiązać HandyShower. Urządzenie ma zawpenić szybkie, łatwe i oszczędne wykorzystanie wody w każdych warunkach, a przy tym będzie poręczne tak, by nie zabierało zbyt wiele miejsca w bagażu.

W tej chwili projekt szuka wsparcia na serwisie Wspieram.to. Jest o tyle ciekawy, że jego twórcy chcą nie tylko zadowolić podróżników i outdoorowców, którzy mają problem z wzięciem prysznica czy umyciem rąk, gdy są w terenie. Chcą też, by projekt trafiał do krajów, w których dostęp do bieżącej wody jest olbrzymim problemem. Dlatego twórcy projektu obiecują, że na każdy sprzedany HandyShower, jeden egzemplarz zostanie przekazany organizacjom charytatywnym.

„Prysznic” może się okazać więc bardzo praktyczną rzeczą na wyjazdy, ale może też rozwiązać problem wielu mieszkańców krajów trzeciego świata. Jak zapewniają twórcy, HandyShower będzie odporny na wysokie temperatury czy na zapylenie.

Urządzenie już jest dostępne w czterech wersjach – najtańsza kosztuje 60 zł, nadroższa – o 100 złotych więcej.

Działanie urządzenia najlepiej wyjaśnia ten film;

Więcej informacji jest na stronie projektu na Wspieram.to. Tam też można wspomóc projekt – do czego oczywiście zachęcamy!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *