Koszulki patriotyczne coraz popularniejsze

Jeśli podróżujemy po Polsce to wiemy, że na każdym kroku widać w naszym kraju historię. Niektórzy chcą jednak nosić polską historię na.. koszulkach. I takich osób jest coraz więcej.

Koszulki patryjotyczne (lub jak kto woli – koszulki patriotyczne) zyskują coraz większą popularność. Na niektórych widnieją wizerunki Żołnierzy Wyklętych, na innych obrazy z ważnych wydarzeń w naszej historii (np. Hołd Pruski czy Bitwa pod Grunwaldem). Są też takie bardziej minimalistyczne, z dyskretnym znaczkiem Polski Walczącej.

Redisbad.pl

Redisbad.pl

Są też i takie, które podkreślają przyjaźń polsko-węgierską..

Redisbad.pl

Redisbad.pl

Jak powstało Red Is Bad
Jak udało się firmie przekonać Polaków do noszenia koszulek patriotycznych? Wszystko zaczęło się w liceum na początku lat dwutysięcznych, gdzie poznali się Paweł i Kuba. Połączyły ich wtedy wspólne poglądy, ale po szkole ich drogi się rozeszły. Niemal dekadę później, w 2012 roku, postanowili razem założyć profil na Facebooku. Przypominali na nim ważne wydarzenia z historii Polski czy sylwetki Żołnierzy Wyklętych. Robili to jednak w wyjątkowo ciekawy sposób – publikując atrakcyjne grafiki czy plakaty. Coraz więcej osób namawiało ich, by te grafiki i hasła trafiły na koszulki. I tak powstał sklep internetowy. Koledzy założyli też firmę trochę z przekory, by pokazać, że da się rozkręcić biznes bez dotacji z Unii. Choć kilka lat temu sięganie po takie fundusze przez przedsiębiorców było przecież niezwykle popularne. Dzisiaj firma chętnie podkreśla, że sama z europomocy nie skorzystała..
e34069ed83678685f528d681a6f77b11
Koszulki i bluzy z patriotycznymi grafikami i nadrukami zyskiwały popularność, więc RIB szybko założył profesjonalny sklep internetowy. I to właśnie w sieci sprzedaje się dziś najwięcej patriotycznych produktów, choć Red is Bad założyła też swoje butiki. Dziś działają trzy – dwa są w Warszawie, jeden w Krakowie.

Redisbad.pl

Redisbad.pl

Firma podkreśla, że jej produkty są wytwarzane w Polsce, choć to przecież nie jest standard w branży odzieżowej.

A my czekamy na serię Red Is Bad przedstawiające piękne, polskie miasta i krajobrazy!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *