Namioty imprezowe – idealne na eventy, imprezy i spotkania w plenerze

Imprezy w plenerze są coraz popularniejsze – mogą być to zarówno wielkie wesela, kameralne spotkania czy też eventy biznesowe. Jednak aby zorganizować takie wydarzenie, niezbędne będą namioty imprezowe. Są bardzo praktyczne – dzięki nim goście będą mogli się bawić na świeżym powietrzu, ale jednocześnie będą mieli się gdzie schować, gdy zacznie być zimno. Co jeszcze warto wiedzieć o tych namiotach?

Namioty na wesele

Namiot imprezowy można na przykład świetnie wykorzystać na wesele. Dzięki temu można zorganizować tę imprezę w krystalicznie białym wnętrzu, a ciężko będzie to osiągnąć w jakimkolwiek innym pomieszczeniu. Wesele na świeżym powietrzu i w otoczeniu natury to z pewnością doskonały pomysł, gwarantujący niezapomnianą zabawę. Wesele w namiocie ma też wiele innych zalet – można niemal dowolnie zaaranżować takie wnętrze i dopasować je do potrzeb oraz liczby zaproszonych gości.

Na imprezy firmowe

Namioty, które można zamówić na stronie DAS Company nadadzą się również na wszelkiego rodzaju eventy firmowe. Są często wykorzystywane na imprezy integracyjne, ale też na znacznie bardziej eleganckie wydarzenia – na przykład na galę. Zalety są tu podobne, jak w przypadku wesel – można je niemal dowolnie zaaranżować i na przykład ozdobić w firmowe barwy.

Nie tylko na lato!

Chociaż takie namioty kojarzą się przede wszystkim z imprezami w cieplejsze dni, to również w zimę można je ciekawie wykorzystać – o ile oczywiście zamówi się specjalne ogrzewanie. Jeśli jednak będzie ono zapewnione, to goście nie odczują żadnego dyskomfortu. Namioty można też wykorzystać jako swego rodzaju powiększenie przestrzeni – gdy na przykład dom jest za mały, by zmieścić odpowiednią liczbę gości.

Namiot w 24 godziny

Kolejnym mitem, związanym z namiotami tego typu, jest to, że ich przygotowanie jest czasochłonne. Tymczasem DAS Company przygotowała pierwszy na rynku kreator namiotów. Pozwala on w zaledwie kilka minut stworzyć namiot pod odpowiednie potrzeby – można wybrać materiał, wymiary, jak i szczegóły konstrukcyjne. Taki namiot przyda się więc, gdy na przykład plany co do eventu czy imprezy zmienią się w dosłownie ostatniej chwili.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *